Menopauza

Aká antikoncepcia je pre mňa najvhodnejšia? Podľa čoho si vybrať? Sú hormóny naozaj zlá voľba? Každá forma antikoncepcia má svoje úskalia, ale aj benefity, ktoré treba brať pri rozhodovaní do úvahy.

Vek je len číslo

Celé stáročia sa ľudia snažia prísť na to, ako zostať mladí, zdraví a krásni. Všetky tri aspekty totiž určujú, či náš život bude bohatý a šťastný. V súčasnosti sa na cestu k spokojnosti využívajú tie najmodernejšie lekárske metódy, pričom rozmach zažíva tzv. anti-aging medicína.

Strava a životný štýl

Japonské ženy v podstate nepoznajú termín menopauza. Väčšinu života konzumujú potraviny bohaté na fytoestrogény. Vďaka týmto látkam ani nezistia, že prešli cez prechod a návaly tepla sú u nich naozaj zriedkavé.

Ako na symptómy

Ak ste unavená, podráždená, zle spíte, nič vás nebaví, a napriek všetkej snahe sa nedokážete sústrediť na viac než pár minút, spozornite. Je načase získať naspäť predošlú kvalitu života.

Ako elegantne prejsť cez prechod

V období po štyridsiatke, ale skôr blížiac sa k päťdesiatke, sa každá žena dostáva do menopauzy. Ľudovo povedané – do prechodu. To, ako túto fázu nazveme, nie je úplne podstatné. Dôležité je sa s ňou vyrovnať elegantne a bez ujmy na psychickom či fyzickom zdraví.

Objavte produkty z našej ponuky

Adresa

Exeltis Slovakia s.r.o.
Prievozská 4D
821 09 Bratislava
Slovenská Republika